„Bet-Fon
Producent ozdób betonowych”

Zajmujemy się produkcją figur i ozdób betonowych najwyższej jakości Kielce


"Bet-Fon" Producent ozdób betonowych.
Firma istnieje na rynku od 2009 r. Zajmujemy się produkcją figur i ozdób betonowych najwyższej jakości. Wyroby tworzymy z najlepszych obecnie dostępnych na rynku materiałów.
Nasze produkty malowane są wysokiej klasy farbami do betonu firmy AKSILBET. Naszym pragnieniem jest zaspokojenie państwa potrzeb i wymogów aby mieć atrakcyjny ogród. Ciągłe poszerzanie naszego asortymentu sprawia, że nasza oferta sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycję dzięki czemu będziemy w stanie lepiej wykonywać nasze usługi.Oferujemy Państwu szeroki wachlarz figur i ozdób ogrodowych wykonanych z betonu takich jak: fontanny, donice, wazony oraz różnego rodzaju figury, których wzory oparte są na klasycznych formach greckich i rzymskich.
Nasza oferta jest bardzo szeroka, skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych jak i instytucji. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Zawsze dążymy do tego, aby zaoferować klientom najlepszy towar w najlepszej cenie. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas wartością najwyższą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wyroby artystyczne z betonu Kielce

Andrzej Suliga "BET-FON"
ul. Partyzantów 133
29-100 Włoszczowa,
lub
ul. Wyzwolenia 42
29-105 Krasocin,

Zadzwoń do nas: Tel. 664 705 075Strona Firmowa:
www.bet-fon.pl

Znajdź nas na facebooku:
BET - FONProducent fontann, figur ludzi i zwierząt, donic, mebli ogrodowych i wszelkich ozdób betonowych największy wybór w Kielcach

Można nas znaleźć w każdą Niedzielę na Giełdzie.
Serdecznie zapraszamy.
"BET-FON Wyroby z betonu"

fontanny, donice, wazony oraz różnego rodzaju figury z betonu Świętkrzyskie
Zajmujemy się produkcją figur i ozdób betonowych najwyższej jakości.

Tel.: 664 705 075